Hľadáme investora

IMPERISHABLE CLAN. Slovné spojenie ktoré len málokto dokáže správne vysloviť, no je na domácej ešportovej scéne dobre známe. Organizácia ktorá si pomaly, ale iste už roky razí svoju cestu na vrchol. Sympatie si získava hlavne tým, akým spôsobom sa stále posúva vpred. Napriek tomu že okrem samotných mladých majiteľov do IMPERISHABLE CLANU nikdy nikto neinvestoval ani cent, sa organizácia môže pýšiť napríklad 3. miestom na Majstrovstvách ČR v hre PUBG, 4. miestom v česko-poľskom Grandfinále ESPORTOVNIA v hre Counter-Strike, alebo 3. miestom na Majstrovstvách SR v mobilnej hre Brawl Stars.

Organizácia má v pláne samozrejme neustále napredovať. Po viac ako 3 rokoch existencie sa ale dostáva do bodu, kedy to bez financií nie je možné, a preto sa vydáva hľadať svojho prvého investora. IMPERISHABLE CLAN značí pre investorov skvelý projekt do ktorého sa pustiť. Za spomínane 3 roky na scéne dokázala, že má veľký potenciál vďaka skúsenostiam majiteľov ktorým vďačí za vyššie zmienené úspechy a to bez jediného investovaného centu. Ak by sa k týmto skúsenostiam pridali ešte aj potrebné financie, IMPERISHABLE má jednoznačne na to, stáť sa jednou z najväčších a najúspešnejších českých a slovenských esport organizácií.

Tu by samozrejme naše ambície nekončili, a chceli by sme sa začať presadzovať aj na najväčších európskych turnajoch a rozširovať našu fanbase po celom svete.

V prípade záujmu či ďalších informácií, nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu hello@impclan.eu.